Salzbursko ekofarma Degg - Farma

Tři apartmány, při jejichž výstavbě i zařízení bylo použito hlavně dřevo, obsahují balkon s posezením, k dispozici je ložní prádlo, ručníky i utěrky, dětská postýlka a židlička. V zimě se topí ústředním topením na dřevo nebo solární energií. Možnost používání pračky a mlýnku na obilí. V zimě je k dispozici lyžárna a sušárna bot a šatů. Kouření v objektu je zakázáno.
Apartmán Almboden: velmi rozlehlý apartmán pro 6 - 8 osob, jídelna společně s kuchyňským koutem. Je zde i rozkládací gauč jako přistýlka pro 2 osoby, koupelna a WC, 1 ložnice pro 4 osoby (1 patrová postel) a malá ložnice pro 2 osoby. Apartmán je v roubené chalupě a má samostatný vchod. 
Apartmán Morning sun: apartmán pro 7 - 10 osob ležící v mansardě ve druhém patře je vhodný pro malé skupiny. Má kuchyňku, jídelnu, koupelnu s WC, 1 trojlůžkovou ložnici, 2 dvoulůžkové ložnice s možností úpravy na 4 osoby a šatnu.
Apartmán Dandelion: ubytování pro 2 - 4 osoby leží v prvním patře domu. K dispozici je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou a dvoulůžková ložnice s možností úpravy pro 4. V obývacím pokoji možnost přistýlky pro 2 osoby.
 Po příjezdu je každý host přivítán domácí pálenkou a kávou.
 

Certifikovaná ekofarma nabízí 3 rozlehlé apartmány. Leží v nadmořské výšce 1100 m a její poloha zajišťuje ničím nerušený klid a relaxaci. Je vhodná pro všechny, kdo hledají krásné prostředí uprostřed přírody. Malé slunečné údolí leží přímo uprostřed horkých masívů - v regionu Dachstein-Tauern, Salzburg.
Majitel chová krávy, kozy, prasata, kachny a husy, koně, poníka Susi, kočku, psa Sunnyho a včely.

Aktivity a služby: horská turistika, v zimě lyžování, sběr hub a lesních plodů, v okolí se nachází mnoho značených turistických tras i skal pro horolezectví, v nedalekém Ebenu je krásné jezero, hosté si mohou natrhat jablka, červený rybíz, bylinky ze zahrádky, je možné upéci si chleba z čerstvě namleté mouky (mlýnek na mouku k dispozici), pro děti je připraveno venkovní hřiště s dřevěným domkem. Mohou se také vozit na poníkovi či pozorovat domácí zvířata. Rodiče mohou během svého náročnějšího výletu svěřit své děti do dílny, kde se naučí práci se dřevem a samy něco vyrobí. Je možné koupit si výrobky z bioproduktů, chleba, domácí marmelády, mléko, vejce, med a brambory. Majitel mluví německy a anglicky
 

Možné výlety

Trasa: Ostrava - Brno - směr Wien - St. Pölten - směr Linz - Salzburg - Hallein

Orientační km: 610 km

Cena zahrnuje

Sezóna 30.červen - 1. září
Apartmán Almboden pro 6 osob: 25 592 Kč/týden
Apartmán Morning sun pro 7 osob: 30 364 Kč/týden
Apartmán Dandelion pro 2 osoby: 12 155 Kč/týden
studio pro 2 osoby: 10 425 Kč /týden
Přistýlka 4 255 Kč/týden

Mimosezóna duben - červen
Apartmán Almboden pro 6 osob: 19724 Kč/týden
Apartmán Morning sun pro 7 osob: 22428 Kč/týden
Apartmán Dandelion pro 2 osoby: 10172 Kč/týden
Přistýlka 3 000 Kč/týden
studio pro 2 osoby: 9556 Kč /týden
Na místě se platí závěrečný úklid 30-50 Euro a turistická taxa Euro 1,10 za odspělého/den
 

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí - možno sjednat v naší CK, informace a ceník zde